Serwis opon

Od początku naszej działalności zajmujemy się obsługą klienta indywidualnego oraz firm w zakresie  doboru i sprzedaży opon nowych wszystkich liczących się producentów do samochodów osobowych i  dostawczych. Prowadzimy  kompleksową działalność usługową w zakresie wulkanizacji oraz serwisu opon.

Dużą zaletą jest profesjonalizm i doświadczenie pracowników serwisu wulkanizacyjnego, którzy  posiadają wysokie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie w zakresie obsługi ogumienia  samochodowego. Chętnie doradzą i służą fachową pomocą.

Nasza firma oferuje Państwu możliwość zakupu opon samochodowych różnych marek. Współpraca z wieloma dystrybutorami ogumienia pozwala nam zagwarantować szybką dostępność wszelkich typów opon w krótkim czasie i w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy na wymianę opon oraz – NOWOŚĆ – programowanie czujników TPMS

Zgodnie z dyrektywą Komisji Europejskiej nr 661/2009, która weszła w życie 1 listopada 2012 roku, wszystkie nowo homologowane samochody o DMC nieprzekraczającej 3,5 t muszą być wyposażone w system kontroli ciśnienia w ogumieniu — TPMS (ang. Tire Pressure Monitoring System). Z kolei od 1 listopada 2014 roku obowiązek ten dotyczy wszystkich wspomnianych wyżej pojazdów (kategoria Ml) sprzedawanych na terenie Unii Europejskiej.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt wulkanizacyjny marki BOSCH.

 

 

 

 

 

 

 

SERWIS OPON

UsługaCena
WYMIANA OPON Z WYWAŻENIEM – FELGI STALOWE AUTA OSOBOWE70zł kpl
WYMIANA OPON Z WYWAŻENIEM – FELGI STALOWE AUTA DOSTAWCZE100zł kpl
WYMIANA KÓŁ Z WYWAŻENIEM – FELGI STALOWE DO 16"50zł kpl
WYMIANA OPON Z WYWAŻENIEM – FELGI ALUMINIOWE 12-21"80-160zł kpl
WYMIANA OPON Z WYWAŻENIEM – FELGI ALUMINIOWE DOSTAWCZE 120zł kpl
WYMIANA OPON Z WYWAŻENIEM – TYPU RUN ON FLAT160zł kpl
WYMIANA KÓŁ Z WYWAŻENIEM – FELGI ALUMINIOWE 16-20"60-80zł kpl

Wszystkie podane ceny są cenami brutto i mają charakter orientacyjny.